/کلینیک توانبخشی تخصصی ونک
مجهز به جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات توانبخشی

در مرکز جامع توانبخشی مدیکو علاوه بر تجهیزات فیزیوتراپی و کاردرمانی رایج ، تجهیزات منحصر به فردی از قبیل لیزر پر قدرت با دو طول موج متفاوت همزمان  ، مگنت ، شاک ویو ، و بیوفیدبک پیشرفته  جهت درمان اختلالات کف لگن ، بی اختیاری ادرار و سندرم دردهای عضلانی ، ژنراتور گاز اوزون و سونوگرافی پیشرفته جهت انجام تزریقات داخل مفصلی و دستگاه اسکن کف پا به کار گرفته شده است.

از جمله امکانات نوین و منحصر به فرد این مجموعه می توان از به کارگیری سیستم تعلیق منحصر به فرد و تردمیل تخصصی مغز و اعصاب به منظور تمرین راه رفتن در بیماران دچار مشکلات مغز و اعصاب مرکزی و همچنین بیماران پس از جراحی تعویض مفصل ، و سیستم های روبوتیک تمرین درمانی اندام های فوقانی به منظور حصول بهترین و کاملترین نتیجه در درمان اختلالات حرکتی اندام های فوقانی ثانویه به سکته مغزی ، پارکینسون ، فلج مغزی و ... به منظور حصول حداکثر نتیجه ی درمانی در بیماران با ناتوانی حاد و شدید نورولوژیک نام برد.
همچنین دارا بودن پارکینگ عمومی جهت استفاده مراجعین و بیماران و آسانسورهای مجهز بیماربر به منظور تسهیل جابجایی بیماران ، از دیگر نقات قوت این مرکز است.

 

drAkbari

 دکتر فتانه اکبری

بورد تخصصی طب فیزیکی و توانبخشی

آشنایی بیشتر »»